ДОГЛЯД ЗА ТАТУЮВАННЯМ

Шановні клієнти! Процедура нанесення тату чи перманентного макіяжа  принесе вам не тільки естетичне задоволення, але й позбавить вас від неприємних відчуттів під час нанесення завдяки сучасним препаратам які зроблять вашу процедуру повністю безболісною. Хто ще досі боїться больових відчуттів - в студії  можна додатково замовити знеболення.

1. Загоєння за допомогою спеціальної плівки

Йдеться про загоювальну плівку, яка була створена спеціально для догляду за татуюваннями. За допомогою даної плівки тату гоїться максимально швидко, можна комфортно приймати душ і не хвилюватися за натільне зображення, можна з легкістю носити улюблений одяг, а так само плівка позбавляє Вас від регулярних перев'язок. Крім цього, чудо плівка має ще безліч переваг:

Після того як майстер зробив татуювання, ретельно все промив і продезинфікував, клеїться спеціальна загюча плівка. Заживляючу плівку потрібно носити 4-5 днів, при невеличких тату - 4 дні, при більших - 5 днів.

Після першої ночі під плівкою назбирається водичка (лімфа) в перемішку з фарбою – це нормально, так і має бути, татуюванню це ніяким чином не шкодить. Ні в якому разі її (плівку) не можна проколювати! Чи будь-що з нею робити. Якщо плівка відклеїлась аж до самого татуювання, то віддираємо її повністю і далі доглядаємо стандартним способом (як написано в пам'ятці).

ЗАБОРОНЕНО:

- Ванна, сауна, басейн, море, тривалий душ з розпарюванням

- Алкоголь (хочаб перших 2-3 дні)

- Фізична активність! (до зняття плівки) Інтенсивне потовиділення сприятиме розмноженню бактерій, і це дуже-дуже недобре! Якщо внаслідок цього з'явився неприємний запах – відклеюємо. На 4-5 день плівка стягує шкіру, просто терпимо і нічого не робимо.

Як знімати плівку?

Є два способи. Спочатку пробуємо перший: просто віддираємо плівку починаючи з країв і в останню чергу по центру. Якщо не віддирається, або дуже боляче, то спосіб номер два: намочити плівку теплою водою, трішки розпарити і тоді вона легко відклеюється.

Під час знімання плівки на ній буде залишатись фарба. Навколо татуювання може залишитись клей (частіше при другому способі знімання) нічого з ним не робимо, поступово він відмиється. Мочалкою з милом точно не треба його терти (щоб не пошкоджувати ще недокінця заживше тату) .

Плівка знята, промиваємо теплою водичкою з антибактеріальним милом, так щоб тату було чисте  без залишків засохшої лімфи з фарбою. Потім просушуємо паперовим рушником, далі промиваємо ХЛОРГЕКСИДИНОМ і знову просушуємо. Почекати пару хвилин і помазати спеціальним загоючим кремом. Далі ще днів 7-10 в залежності від розміру татуювання та типу шкіри мазати кремом 4-6 разів/день тонким шаром. Це може бути будь-який з цих кремів: вітамін A&D, "Солкосерил" мазь, Єтоній мазь 1%, ПАНТЕНОЛ, БЕПАНТЕН, ПАНТЕСТИН.

2. Загоєння класичним методом

Відразу після нанесення татуювання накладається компрес (дитяча пеленка) , обмотується харчовою плівкою для уникнення зовнішніх контактів із забрудненим середовищем і виключення випадкового інфікування. Компрес слід зняти через 2-4 години, залежно від швидкості згортання крові та кількості виділення сукровиці.

За цей час , на місці татуювання майже повністю припиняється капілярна кровотеча . Якщо зняти пов’язку раніше зазначеного часу , то виділяється  сукровиця яка швидко висихає на шкірі. Це призводить до утворення скоринки, при здиранні (видаленні) якої , неминуче пошкоджується малюнок і сам процес загоєння затягується на більш тривалий термін (!)

Після зняття компресу , ВІДРАЗУ промити татуювання антибактеріальним розчином Хлоргексидину.

ОБОВ’ЯЗКОВО: потрібно змити всі виділення на місці татуювання, не використовуючи спиртовмісні засоби.

Наступним етапом татуювання змастити кремом Бепантен + / Bepanten Plus , але можна використовувати крем з вмістом – Д – Пантенол. Достатньо застосовувати крем і мазь у відповідності з  інструкцією до застосування. Зазвичай це 2-3 рази на добу, протягом 7-10 днів. Весь процес загоєння татуювання сильно варіюється. Це залежить від індивідуальних особливостей організму. В середньому татуювання загоюється протягом 5-10 днів .

ПАМ’ЯТАЙТЕ: Через 2-3 дні після нанесення , татуювання покривається скоринкою , яка зберігається до кінця загоєння , приблизно 7-10 днів. До повного загоєння татуювання.

НЕПРИПУСТИМО: піддавати татуювання сонячним променям, відвідувати солярій, займатися спортом, відвідувати лазню і сауну, приймати гарячу ванну, плавати у водоймах. Приблизно на п’ятий день може з’явитися свербіж, скоринка з татуювання починає поступово відлущуватись, не можна чесати місце татуювання та здирати скоринку!!!

Після повного загоєння малюнка , татуювання не вимагає ніякого догляду.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: після того як ви покинули тату-студію, подальша доля вашого татуювання у ваших руках.

Татуювання в м.Рівне.

Також в студії постійно є в наявності засоби для професійного догляду за свіжим татуюванням, що дозволить Вам на 100% зберегти еластичність та пришвидшить загоювання татуювань будь-якого розміру на будь-якій частині тіла.

ДОГЛЯД ЗА ПЕРМАНЕНТНИМ МАКІЯЖЕМ

ПРАВИЛА ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ ПІСЛЯ ПЕРМАНЕНТНОГО МАКІЯЖУ

Відразу після процедури!

Після процедури (2-3 години) зі шкіри невеликими краплями буде виділятися лімфатична рідина - це нормальна захисна реакція організму на травмування шкіри.  Чистими вимитими руками потрібно ретельно змити залишки лімфи та мазі теплою водою з милом, потім  просушити паперовим рушником або ватним диском зону брів насухо. Далі протерти хлоргексидином, висушити, після чого нанести тонким шаром заживляючу мазь «Вітамін A&D», «Пантестин», «Етоній 1%», «Пантенол» і т.д.

Повторювати 4-6 раз на день протягом 7-10 днів в залежності від процесу відновлення епідермісу. Перед сном необхідно нанести мазь щільнішим шаром.

 5-7 день після процедури

В цей період утворюється лущення, може з'явитися свербіж і сухість шкіри. Категорично не можна чіпати руками, вони повинні зійти природним шляхом. Свербіж є показником того, що шкіра заживає. Не чешіть брови! Термін повного заживлення передбачити неможливо - це індивідуально і залежить від особливостей вашої шкіри. 

2 тиждень після процедури

До 8 дня, як правило, починає зникати лущення . У рідкісних випадках в залежності від організму процес заживлення може тривати довше. Після відновлення епідермісу  пігмент здається світлим - це норма. Протягом 3-4 тижня він почне набувати насиченості кольору а ефект посилюватися. Як тільки всі  лущення зійдуть, можна завершити нанесення мазі. Основний догляд  завершено. Залишається лише 1-2 рази на день наносити зволожуючий крем.

Перший місяць

Не рекомендується наносити скраб, робити пілінги, тривалий час перебувати під прямими сонячними променями. Користуватись сонцезахисними засобами. Також варто уникати відвідування лазні і сауни, басейну, солярію, не використовувати тіні, олівець і гелі для брів. Не виконувати ін’єкційні маніпуляції обличчя. Спати обличчям доверху.

Щоб клітини шкіри відновились, їм необхідно близько 27-30 днів. Корекція виконується на 30-45 день після першої процедури. 

Як тільки шкіра повністю заживе і ефект максимально проявиться, стане зрозуміло чи потрібна корекція пудрового напилення. Як правило, після першої процедури на шкірі залишається близько від 30 до 60% пігменту в залежності від властивостей шкіри та догляду під час загоєння, а після корекції - до 100%. Виконавши корекцію, повторіть доглядові процедури.

Бажаємо швидкого загоєння, і великого задоволення від ваших нових красивих брів!